Koszty dostawy

 

Kurier DHL:  13,90 zł

 

 

Poczta Polska:  9,00 zł

 

 

Paczkomaty:  9,00 zł

 

 

Od  199 zł  dostawa  BEZPŁATNA

Bezpieczne zakupy

 

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Uwaga: przesyłki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Niezapłacone przesyłki są automatycznie anulowane.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Formy płatności

 

Płatność elektroniczna online PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo (dostępne są prawie wszystkie banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa i MasterCard).

Płatność przelewem tradycyjnym PayU - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do trzech dni roboczych.

Płatność przelewem tradycyjnym na konto firmy - nr konta znajduje się w stopce strony oraz w zakładce Regulamin. Prosimy o podanie numeru zamówienia.

» formy płatności 

 

Formy dostawy

 

Firma kurierska DHL umożliwia dostarczenie zamówienia w ciągu 24. godzin od nadania. Przesyłka dostarczona jest bezpośrednio na podany w zamówieniu adres dostawy.

Poczta Polska dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką ekspresową Kurier48 lub 3-5 dni zwykłą Przesyłką Pocztową. Przesyłka dostarczona jest bezpośrednio na podany w zamówieniu adres.

Paczkomaty InPost umożliwiają odbiór przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. Odbiór przesyłki jest możliwy przez całą dobę z wybranego Paczkomatu.

» koszt dostawy

 

Sklep jest w trybie podglądu

 

Korzystanie ze stron internetowych sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies (informacja znajduje się w dodatkowym pasku w górnej części ekranu). Szczegóły w  Polityce prywatności.

 

Copyright  © 1992-2018       DAK POL Pharma  ul. Postępu 19,  02-676  Warszawa 

                             Bank Pekao SA nr  06 1240 1112 1111 0000 0164 7932.

                             www.dakpol.com.pl 

Click Shop | Hosting home.pl