OFICJALNY SKLEP PRODUCENTA
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

      WYSYŁAMY  TYLKO  OPŁACONE  ZAMÓWIENIA

 

  • Płatność elektroniczna przelewem internetowym, realizowanym przez spółkę PayU - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy wszechstronny system płatności PayU, do którego Klient zostaje przekierowany w celu dokonania zapłaty za złożone zamówienie i dostawę. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie - wybierasz Twój bank i dokonujesz wpłaty on-line.
  • ePrzelewy PayU - lista obsługiwanych banków jest dostępna po wyborze formy płatności na etapie zamówienia, dostępne są prawie wszystkie banki w Polsce, BLIK, karty płatnicze VISA i MasterCard.
  • Przelew tradycyjny na konto bankowe PayU.
  • Serwis Allegro oferuje płatność on-line za pośrednictwem Organizacji Płatniczych PayU lub Przelewy24.
  • Możliwe jest również dokonanie płatności tradycyjnym przelewem na konto Właściciela Sklepu, firmy DAK POL Pharma z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 19. Konto bankowe: Bank Pekao SA nr 06 1240 1112 1111 0000 0164 7932. Prosimy o podanie numeru zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl