Koszty dostawy

 

Kurier DHL:  13,90 zł

 

 

Poczta Polska:  9,00 zł

 

 

Paczkomaty:  9,00 zł

 

 

Od  199 zł  dostawa  BEZPŁATNA

Bezpieczne zakupy

 

O nas

Naszą działalność na rynku farmaceutycznym w Polsce rozpoczęliśmy w 1992 roku jako firma polonijna DAK Point  P.Z. Sp. z o.o. W roku 1994 hurtownia została przekształcona w DAK POL import-export. Od roku 2010 nazwa firmy brzmi: DAK POL Pharma. W ciągu minionych 24. lat działalności wszystkie produkty trafiały wyłącznie do polskich aptek poprzez sieć hurtowni farmaceutycznych. Reprezentujemy pięciu niemieckich producentów sprzętu medycznego, leków i kosmetyków. Zaopatrujemy największe hurtownie farmaceutyczne w Polsce (Neuca, PGF/Pelion, Farmacol, Slawex, Cefarm itd.).

Z okazji jubileuszu 25-lecia działalności firmy w Polsce, jako oficjalny przedstawiciel i wyłączny dystrybutor produktów firm REIHER, DIADERMA - ARYA LAYA, DRULA - WALTER RITTER, CHEPLAPHARM oraz BERGLAND PHARMA uruchamiamy sklep internetowy Diaderma.pl 

W sklepie Diaderma.pl mogą Państwo kupić najlepsze niemieckie biokosmetyki, wyróżnione nagrodami "PRODUKT ROKU" sieci sprzedaży produktów naturalnych i ekologicznych Reformhaus - Neuform. Wiele z nich jest produktami aptecznymi, niedostępnymi do tej pory poza rynkiem farmaceutycznym. Wszystkie artykuły w naszym sklepie posiadają wymagane zezwolenia i atesty, są wytworzone w Unii Europejskiej, zgodnie z obowiązującym prawem unijnym oraz Rzeczypospolitej Polskiej. Wszystkie produkty są właściwie oznakowane, odpowiednio przechowywane i nie zawierają substancji niedozwolonych.       

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców oraz firm współpracujących jesteśmy pewni, że zakupy w naszym sklepie internetowym staną się dla Państwa czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularzkontaktowy.                                                                                                                        Na pytania odpowiada mgr farm. Magdalena Kapecka.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ul. Postępu 19. Hurtownia DAK POL Pharma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 15:00 (w piątki do godz. 12). Sklep internetowy czynny jest całą dobę (szczegółowe dane znajdują się w zakładce "REGULAMIN").

Serdecznie zapraszamy!  

                                                                                             www.dakpol.com.pl

Sklep Diaderma.pl / DAK POL Pharma                   

                                                                                             http://diaderma.pl

 

ps.   DiaDerma oznacza w języku greckim "przez skórę".

      Arya Laya oznacza w sanskrycie staroindyjskim "Nosicielka Piękna".

          

   

                    

Sklep jest w trybie podglądu

 

Korzystanie ze stron internetowych sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies (informacja znajduje się w dodatkowym pasku w górnej części ekranu). Szczegóły w  Polityce prywatności.

 

Copyright  © 1992-2018       DAK POL Pharma  ul. Postępu 19,  02-676  Warszawa 

                             Bank Pekao SA nr  06 1240 1112 1111 0000 0164 7932.

                             www.dakpol.com.pl 

{nocache:25e16df1ed3f2fea55a3de7af6b9454b#0}
Click Shop | Hosting home.pl