Koszty dostawy

 

Kurier DHL:  13,90 zł

 

 

Poczta Polska:  9,00 zł

 

 

Paczkomaty:  9,00 zł

 

 

Od  199 zł  dostawa  BEZPŁATNA

Bezpieczne zakupy

 

LAMPA LECZNICZA SOLLUX (Solux)

SOLLUX
109.47
PLN
LAMPA LECZNICZA SOLLUX (Solux)
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 109,47 zł
Cena netto: 89,00 zł
szt.

LECZNICZA LAMPA SOLLUX (SOLUX) 

(do użytku domowego, certyfikat badań klinicznych w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, zezwolenie na sprzedaż w aptekach nr MZ-FAZ/I/450/R-A-28/92)

 

Od dawna wiadomo, że ciepło zmniejsza ból i w wielu przypadkach przyspiesza leczenie. To ciepło da Państwu lampa Sollux, której promieniowanie podczerwone dostaje się głęboko pod skórę, dzięki czemu pobudzony zostaje układ krwionośny. Powoduje to wzmożone ukrwienie, naczynia krwionośne rozszerzają się, w konsekwencji czego naświetlane miejsce otrzymuje więcej substancji odżywczych i szybciej wydala elementy szkodliwe. Uwaga : w poważnych przypadkach konsultacja z lekarzem jest niezbędna.

 

ZASTOSOWANIE:

• REUMATYZM, BÓLE MIĘŚNIOWE, ZAPALENIE KORZONKÓW: zaleca się naświetlanie bolących miejsc, aż do ustąpienia objawów.

• KATAR, PRZEZIĘBIENIA, GRYPA, ANGINA: naświetlanie twarzy, szyi i klatki piersiowej przyspiesza proces wyleczenia oraz hamuje rozwój choroby.

• ZATOKI: leczenie zatok czołowych i obocznych nosa; zaleca się konsultację z lekarzem laryngologiem.

• TRĄDZIK, WRZODY: naświetlania, również ze stosowaniem innych środków dają dobre rezultaty przy większości odmian trądzika.

• SINIAKI, RANY, STŁUCZENIA: naświetlania rozpoczynamy w 12 godzin po wypadku.

• ODMROŻENIA, PRZEMARZNIĘCIA: szczególnie w okresie jesienno-zimowym lampa Sollux jest przydatna w szybkim usunięciu objawów, związanych z nieprzychylną aurą.

• KOSMETYKA LECZNICZA I UPIĘKSZAJĄCA: ciepło rozszerza naczynia krwionośne, otwiera pory skóry (cery), w rezultacie każda nałożona maseczka, maść czy krem są pełniej i szybciej wchłaniane.

• UKŁUCIA OWADÓW: naświetlanie zmniejsza ból, swędzenie oraz napięcie skóry.

• ŁYSIENIE: dobre efekty daje naświetlanie przy łysieniu przejściowym, łącznie z masażem.

Lecznicza Lampa Sollux jest bardzo przydatna dla sportowców, w przypadku leczenia różnorodnych kontuzji. Zastosowanie dotyczy również leczenia schorzeń u zwierząt domowych. Instrukcja użytkowania, dane techniczne oraz karta gwarancyjna są zawarte w dołączonej instrukcji obsługi. Nie sprowadzamy filtrów niebieskich, z uwagi na wysoką emisję promieniowania ultrafioletowego (słonecznego). Naświetlania Lampą Sollux domowego użytku nie wymagają stosowania okularów ochronnych. Promiennik podczerwieni Philips Infrared R95 E27 o mocy 100 W znajduje się w komplecie (pakowany w oddzielne pudełko kartonowe).

Producent: Reiher GmbH/Niemcy

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

 

Korzystanie ze stron internetowych sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies (informacja znajduje się w dodatkowym pasku w górnej części ekranu). Szczegóły w  Polityce prywatności.

 

Copyright  © 1992-2018       DAK POL Pharma  ul. Postępu 19,  02-676  Warszawa 

                             Bank Pekao SA nr  06 1240 1112 1111 0000 0164 7932

                             www.dakpol.com.pl 

Click Shop | Hosting home.pl